Zslonsk

26 października w naszej szkole odbyła się uroczystość „Pasowania na uczniów” dzieci z klas I.  Wzięło w nim udział 50 dzieci. Pierwszoklasiści uroczystość rozpoczęli polonezem.

Czytaj całość

Wspólnie  możemy więcej…! Dnia  10.11 grupa najmłodszych uczniów z rodzicami, nauczycielami, opiekunami spotkała się w celu uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w pożyteczny sposób.

Czytaj całość

W środę 14.11.2018 po drugiej godzinie lekcyjnej  zapraszamy do świetlicy szkolnej wszystkie dzieci, które brały udział w zbiórce kasztanów. Dla najlepszych zbieraczy mamy puchary, medale i dyplomy,  a dla pozostałych medale.

Dzięki zaangażowaniu dzieci i rodziców udało się zebrać  4019 kg, które zostały przekazane firmom Herbapol i Pharmeko.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą zbiórkę.

Świetlica szkolna

W Szkole Podstawowej w Słońsku  w dniu 25  października 2018 roku,  odbył się konkurs ornitologiczny pt: „ Ptaki Parku Narodowego „Ujście Warty” 2018 organizowanego przez Park Narodowy „Ujście Warty” i objęty patronatem Kuratora Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim.

Czytaj całość

Konieczność zamieszczenia tej informacji wynika z faktu, iż w dniu 27 sierpnia 2018 r. (była) Dyrektor  Zespołu  Szkół w Słońsku – Pani Urszula Jarmuszka umieściła na stronie internetowej szkoły informację godzącą w dobre imię nie tylko Rady Rodziców ale rodziców wszystkich dzieci uczących się w Zespole Szkół w Słońsku i opłacających składki na komitet rodzicielski.

Czytaj całość

Biblioteka szkolna zaprasza przez cały listopad uczniów, pracowników szkoły oraz rodziców na kiermasz książki
z Hurtowni i Księgarni Taniej Książki w Tuliszkowie a także z wydawnictwa Drugi Tom.

Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami na aktywne spędzenie czasu związane ze świętowaniem odzyskania przez  Polskę Niepodległości. Spotkanie rozpoczynamy w sobotę 10.11.2018 o godz. 1000 w parku wiejskim (dziecko z opiekunem, rodzicem), następnie udajemy się na cmentarz jeniecki w Słońsku, celem porządkowania cmentarza (zapewniamy grabki, worki).

Czytaj całość

8.11.2018 r. w Zespole Szkół w Słońsku odbędzie się:

17.00 – szkolenie dla rodziców – „Kompetencje wychowawcze rodziców”,

prowadząca: p. psycholog Sylwia Sawicka – Zduniak

17.30 – 19.00 Konsultacje dla rodziców.