przedszkole-aktualnosci

22 WRZEŚNIA ODBYŁO SIĘ RODZINNE OGNISKO INTEGRACYJNE GRUPY „SMYKI” Z PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W SŁOŃSKU

Tego dnia wszystkie dzieci były podekscytowane i nie mogły doczekać się godzin popołudniowych, kiedy to wspólnie z rodzicami udadzą się na ognisko.

Czytaj całość

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA – WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW NA KOMISARIAT POLICJI W SŁOŃSKU

         W każdej grupie przedszkolnej przez cały tydzień odbyły się praktyczne zajęcia dotyczące bezpieczeństwa na drodze. Następnie w dniu 17.09.2018r i 24.09.2018r. grupy przedszkolne  wybrały się  na Komisariat Policji w Słońsku.

Czytaj całość

 

COŚ NOWEGO I PIĘKNEGO Z UŻYWANEGO…, CZYLI BAL „RADY NA ODPADY” W PRZEDSZKOLU

Dnia 24 listopada br. odbył się w naszym przedszkolu bal zatytułowany „Rady na odpady”, który wpisał się już na stałe do kalendarza imprez przedszkolnych.

Czytaj całość

Pomimo, że Międzynarodowy Dzień Dziecka, najbardziej oczekiwane przez maluchy święto, obchodzi się 1 czerwca, to dzieci uczęszczające do Przedszkola w Słońsku wraz z najmłodszymi uczniami szkoły –  „zerówkowiczami” celebrowały ten dzień  dnia następnego- w piątek.

Czytaj całość

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie – to nasze kochane Babcie i kochani Dziadkowie. 21. i 22. stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić swoją wdzięczność za wszystko, co od nich otrzymujemy – miłość, troskę, zrozumienie, oddanie.

Czytaj całość

Dnia 29.05.2017 r. Przedszkole Samorządowe w Słońsku odwiedzili niecodzienni goście – starszy szeregowy Paweł Matusik oraz szeregowy Arkadiusz Matusik – żołnierze zawodowi 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej im. gen. broni Tadeusza Dowbor-Muśnickiego.

Czytaj całość

Podczas realizacji tematów dotyczących różnych zawodów związanych ze służbą innym,  dzieci z grupy „Biedronek” z Przedszkola Samorządowego w Słońsku miały możliwość bliższego zapoznania się z zawodem pielęgniarki.

Czytaj całość

Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. Przyjaźni Narodów

ul. Lipowa 9

66-436 Słońsk

tel./fax: 957572218

 

PUBLICZNE GIMNAZJUM

ul. Lipowa 9

66-436 Słońsk

tel./fax: 957572218

 

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE  

ul. Lipowa 15

66-436 Słońsk

tel. 957572256

BIP-LOGO

logo_kuratoriumlogo okeBANEREK_STR_ARCH_ZS