W dniu 3 grudnia po raz kolejny dyrekcja, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół w Słońsku wspierani przez członków rady Rodziców przy szkole zorganizowali Festyn Bożonarodzeniowy dający możliwość uczestniczenia rodzicom i dzieciom w bardzo atrakcyjnej formie wspólnej zabawy.

Festyn otworzyła dyrektor Zespołu Szkół pani Urszula Jarmuszka wspólnie z przewodniczącym Rady Rodziców panem Mariuszem Łyczkowskim życząc zebranym dobrej zabawy i miłych wrażeń. Na wstępie spotkania dla licznej widowni zostały odegrane przez dzieci kierowane przez panią Jadwigę Barańską Jasełka Bożonarodzeniowe. Później dzieci zostały podzielone na grupy klas I-III i klas IV-VI uczestniczące w Caraoke (prowadzący panowie Mariusz Wojnarowski i Jakub Chajec) i sportowych zabawach sprawnościowych z uczestnictwem rodziców (prowadzący pan Leszek Gramsa).

Dużą popularnością cieszyła się  jak zawsze licytacja słodkich chatek z piernika i choinkowych bombek przygotowanych przez rodziców i uczniów a prowadzona przez pana Mariusza Łyczkowskiego Przewodniczącego Rady Rodziców. Koordynatorem przygotowania  i zebrania w/w rzeczy była pani Małgorzata Dybka.

Dla wszystkich uczestników festynu organizatorzy przygotowali ciepły posiłek przyrządzony przez panie kucharki, ponadto można było uczestniczyć w loterii fantowej na którą złożyły się ciasta i zabawki przyniesione przez rodziców i dzieci. Pozyskane środki finansowe uzyskane z zaproponowanych form zasiliły konto Rady Rodziców przy Zespole Szkół w Słońsku.

Cieszymy się jako organizatorzy z dużej frekwencji rodziców i dzieci szczególnie z klas I-III i aktywności pozwalającej na osiągnięcie założonego celu. Liczymy, że fundusze pozyskane w dniu festynu pozwolą na dofinansowanie nagród dla dzieci wręczanych podczas zakończenia roku  szkolnego. W imieniu dyrekcji i Rady Rodziców serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie festynu i nauczycielom, rodzicom, pracownikom obsługi szkoły, Gminie Słońsk za ufundowanie posiłku i dzieciom za aktywny udział.

 

 

                                                                                                          Rada Rodziców

i Dyrekcja Zespołu Szkół w Słońsku

Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. Przyjaźni Narodów

ul. Lipowa 9

66-436 Słońsk

tel./fax: 957572218

 

PUBLICZNE GIMNAZJUM

ul. Lipowa 9

66-436 Słońsk

tel./fax: 957572218

 

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE  

ul. Lipowa 15

66-436 Słońsk

tel. 957572256

BIP-LOGO

logo_kuratoriumlogo okeBANEREK_STR_ARCH_ZS