Dnia 10 marca 2017r. trójka uczniów z klas szóstych SP w Słońsku oraz trójka uczniów z klas trzecich gimnazjum w  Słońsku wraz z opiekunami  p. Justyną Kostrzewską i p. Anną Zajączek-Prałat uczestniczyli jak co roku  w konkursie matematycznym „O złoty Abakus Starosty”, który odbył się  w Sulęcinie.

Konkurs odbywał się z podziałem na szkoły w dwóch kategoriach: grupowej i indywidualnej.

W kategorii indywidualnej II miejsce zajął uczeń kl. III a gimnazjum Kacper Wiącek, natomiast w kategorii grupowej II miejsce zajęli uczniowie kl. III gimnazjum ZS w Słońsku: Michał Markuszewski kl. III a, Kacper Wiącek kl. III a oraz Krystian Kubiak kl. III b.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa i gratulacje od Starosty sulęcińskiego pana Adama Basińskiego.

 

Anna Zajączek-Prałat

Justyna Kostrzewska

Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. Przyjaźni Narodów

ul. Lipowa 9

66-436 Słońsk

tel./fax: 957572218

 

PUBLICZNE GIMNAZJUM

ul. Lipowa 9

66-436 Słońsk

tel./fax: 957572218

 

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE  

ul. Lipowa 15

66-436 Słońsk

tel. 957572256

BIP-LOGO

logo_kuratoriumlogo okeBANEREK_STR_ARCH_ZS