W maju świetlica szkolna Zespołu Szkół w Słońsku ogłosiła zbiórkę artykułów higienicznych i środków czystości w ramach ogólnopolskiej zbiórki pod nazwą „Czysty Aniołek” organizowanej przez Stowarzyszenie Piękne Anioły przy współpracy z Gminnymi Ośrodkami Pomocy Społecznej.

W zbiórce pomagali uczniowie z samorządu szkolnego i samorządu świetlicy.  Zebrane artykuły trafiły do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Słońsku, a stamtąd do najbardziej potrzebujących dzieci z terenu naszej gminy. Do akcji włączyło się także Przedszkole Samorządowe w Słońsku. Wszystkim osobom, które włączyły się w naszą zbiórkę, dzieciom, rodzicom, pracownikom szkoły i przedszkola składamy serdeczne podziękowania.

 

Opiekun samorządu szkolnego

   i samorządu świetlicy

Małgorzata Dybka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. Przyjaźni Narodów

ul. Lipowa 9

66-436 Słońsk

tel./fax: 957572218

 

PUBLICZNE GIMNAZJUM

ul. Lipowa 9

66-436 Słońsk

tel./fax: 957572218

 

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE  

ul. Lipowa 15

66-436 Słońsk

tel. 957572256

BIP-LOGO

logo_kuratoriumlogo okeBANEREK_STR_ARCH_ZS