Uczniowie Zespołu Szkół w Słońsku pod opieką dyrekcji i wychowawców uczestniczyli w obchodach rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Podczas uroczystości zorganizowanej przez Wójta Gminy Słońsk we współpracy z Komitetem Obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości w powiecie sulęcińskim,  uczniowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny pod hasłem „Pociąg do wolności” w sali przy ulicy Parkowej.


W uroczystości wziął udział  poczet sztandarowy Szkoły Podstawowej im. Przyjaźni Narodów. Pod pomnikiem przy muzeum delegacja szkoły złożyła wiązankę. Montaż słowno-muzyczny przygotowali: Marta Jakubowska-Kłok, Aneta Sokół, Mariusz Wojnarowski i Jakub Chajec. Dekorację zaprojektowała i wykonała Brygida Skorupska.

Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. Przyjaźni Narodów

ul. Lipowa 9

66-436 Słońsk

tel./fax: 957572218

 

PUBLICZNE GIMNAZJUM

ul. Lipowa 9

66-436 Słońsk

tel./fax: 957572218

 

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE  

ul. Lipowa 15

66-436 Słońsk

tel. 957572256

BIP-LOGO

logo_kuratoriumlogo okeBANEREK_STR_ARCH_ZS