Początek roku  szkolnego, to okazja do pobudzenia uśpionej przez wakacje aktywności twórczej dzieci, dlatego w świetlicy szkolnej ogłoszono konkurs jesienny pt. „Patyczaki, Kasztaniaki, Leśne Stwory i inne  Dziwaki.”

W dniach 26.09.2016 do świetlicy szkolnej napływały prace konkursowe, do wykonania których należało użyć wskazane przez organizatorów materiały: kasztany, żołędzie, buczyna, patyki, liście, jarzębina, orzechy, łupiny kasztanów, szyszki, suszone owoce, suszone kwiaty, owoce krzewów, łodygi liści, kora drzew, glina, kartony, papier, klej, nici, owoce i warzywa.

Wystawa prac miała miejsce na korytarzu klas I-III w dniach 29-30.09.2016 r.

Prace były bardzo oryginalne, ciekawe, pomysłowe.

W konkursie wzięło udział 32 uczniów Zespołu Szkół w Słońsku,

Oceny prac  dokonała komisja składająca się z uczniów i pracowników szkoły. Wyniki przedstawiały się następująco:

I  miejsce – Milan Wylegała – 63 pkt.

II miejsce–Jakub Krzyżanowski – 29 pkt.

III miejsce –Paweł Jankowski – 28 pkt.

IV miejsce– Nikola Sadowska-23pkt.

wyróżnienie – Bartosz Brylik – 19pkt.

wyróżnienie – Cyprian Wellnowski -19pkt.

wyróżnienie – Livia Cieślińska -17 pkt.

wyróżnienie – Julia Grajewska – 13pkt.

Wyróżnione osoby otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy dyplomy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w innych konkursach organizowanych przez świetlicę szkolną.

Małgorzata Dybka