TYGODNIOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH W ZESPOLE SZKÓŁ W SŁOŃSKU W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

DZIEŃ TYG. RODZAJ ZAJĘĆ DODATKOWYCH GODZINA OPIEKUN
Poniedziałek Zajęcia zwiększające szanse edu.:

– matematyka kl.IIa,

– j. niemiecki III b, c SP

– matematyka kl. IIb, IIIb

– matematyczno – polonistyczne

– matematyczno – polonistyczne

– historia dla kl. III gimnazjum

– j. niemiecki kl. V a, b

– j. polski kl. IVb, Va

 

 

7.15-8.00

12.35-13.20

7.15-8.00

12.35-13.20

12.35-13.20

7.15-8.00

7.15-8.00

13.25 – 14.10

 

G. BUCHAJCZYK

K. BIEDZIUK

A.ZAJĄCZEK-PRAŁAT

E. STĘPIEŃ

M. LIPIEŃ

A. WYSOKIŃSKI

A. MATKOWSKA

M. KŁOK

Zajęcia rozwijające zainteresowania:

– Koło historyczne IV a i b

– Koła matematyczne kl. III SP

– Koło Liturgiczo-Teatralne

– Koło plastyczne

– nauka szybkiego pisania metodą bezwzrokową

 

7.15-8.00

12.35-13.20

13.20-14.10

11.35 – 12.20

13.25 – 14.10

 

M.WOJNAROWSKI

D.POKACZJŁO

J.BARAŃSKA

M. LIPIEŃ

M. ŁYCZKOWSKA

Wtorek Zajęcia zwiększające szanse edukac.:

– matematyka kl. IIa

– matematyka kl. Ia

– chemia kl. IIIa, b,

– chemia kl. IIb

– j. angielski kl. IVb

– matematyka kl. Va, b

– matematyka kl. Ib

– polonistyczno – matem. Kl. III SP

– zaj.komputerowe dla gimnazjum

– j. niemiecki kl. VIb

– j. polski kl. VIb

 

14.10 – 15.55

13.20 – 14.10

7.15 – 8.00

13.20 – 14.10

13.20 – 14.10

13.20 – 14.10

7.15 – 8.00

13.20 – 14.10

7.15 – 8.00

7.15 – 8.00

7.15 – 8.00

 

 

G. BUCHAJCZYK

G. BUCHAJCZYK

M.DOWNAR-ZAPOLSKA

O.KONDRATYUK

M. PIECUCH

M. PIECUCH

M. PRYPUTNIEWICZ

M. ŁYCZKOWSKA

A. MATKOWSKA

M. KŁOK

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania:

– Koło plastyczno – dekoracyjne

 

 

13.20 – 14.10

 

B. SKORUPSKA

Środa Zajęcia zwiększające szanse edukac.:

– j.polski kl. IVa

– matematyka kl. IVb

– matem. – polonistyczne dla SP

– matematyka kl. IVa

– matematyka kl. VIb

– matematyka kl. IIIa gimnazjum

– j.polski kl. Ia, b

– historia kl. III gimnazjum

– j.polski kl. IIa

 

 

13.25 – 14.10

13.25 – 14.10

12.35 – 13.20

13.25 – 14.10

7.15 – 8.00

7.15 – 8.00

7.15 – 8.00

7.15 – 8.00

7.15 – 8.00

 

 

A.SOKÓŁ

M. PIECUCH

D.POKACZAJŁO

U.NOWOGRAM

U.NOWOGRAM

J.KOSTRZEWSKA

M.FIDZIUKIEWICZ

A. WYSOKIŃSKI

M.KŁOK

Zajęcia rozwijające zainteresowania:

– Koło historyczne

– Koło plastyczno – dekoracyjne

– Gry i zabawy z tabliczką mnożenia

– Koło plastyczno – dekoracyjne

 

 

13.20 -14.10

14.20 – 15.00

13.20 -14.10

13.20 -14.10

 

 

M. WOJNAROWSKI

M. DYBKA

J.KOSTRZEWSKA

B. SKORUPSKA

Czwartek Zajęcia zwiększające szanse edukac.:

–  j. niemiecki kl. III Gim.

–  chemia kl. IIa

– j. niemiecki kl. IIIa SP

– matematyka kl. IIb

– j. angielski kl. III gimn.

– fizyka kl. III gimn.

– matematyka kl. Via

– j. polski kl. IIb

– zaj.komputerowe dla SP

 

7.15-8.00

7.15-8.00

13.20-14.10

7.15-8.00

7.15-8.00

7.15-8.00

7.15-8.00

7.15-8.00

13.20-14.10

 

 

M.PIECZONKA

M.DOWNAR-ZAPOLSKA

K. BIEDZIUK

A.ZAJĄCZEK-PRAŁAT

O.KONDRATYUK

J. KOSTRZEWSKA

U.NOWOGRAM

M.FIDZIUKIEWICZ

M. ŁYCZKOWSKA

Zajęcia rozwijające zainteresowania:

– Koło historyczne

– Koło Liturgiczo-Teatralne

 

7.15-8.00

7.15-8.00

 

 

M.WOJNAROWSKI

J.BARAŃSKA

Piątek Zajęcia zwiększające szanse edukac.:

– j.niemiecki kl.III Gim.

– przyroda kl.VI

– matematyka kl. IIIb

– j.polski kl. IIIa,Gim.

– j.angielski kl. III

– j.polski

 

 

7.15-8.00

7.15-8.00

7.15-8.00

13.20-14.10

7.15-8.00

7.15-8.00

 

 

M. PIECZONKA

B. LULA

A.ZAJĄCZEK-PRAŁAT

A. SOKÓŁ

O.KONDRATYUK

M.FIDZIUKIEWICZ

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania:

– Koło plastyczno – dekoracyjne

– Koło Liturgiczo-Teatralne

– Koło matematyczne

 

7.00 – 7.30

7.15-8.00

11.35 – 12.20

 

M. DYBKA

J.BARAŃSKA

M.PRYPUTNIEWICZ

 

 

DZIEŃ TYG. ZAJĘCIA SPORTOWE GODZINA OPIEKUN
Wtorek Koło sportowe

SKS – Piłka nożna

7.15-8.00

14.15-15.00

J.MATKOWSKA

B.ILNICKA

Środa SKS – Piłka nożna

SKS – Piłka Koszykowa

7.15-8.00

14.15-15.45

B.ILNICKA

B.ILNICKA

Czwartek Koło sportowe

Koło sportowe

7.15-8.00

13.25-14.10

J.MATKOWSKA

J.MATKOWSKA

 

 

DZIEŃ TYG. „SZACHY W SZKOLE” GODZINA OPIEKUN
Poniedziałek 11.35-12.20

11.35-12.20

D.POKACZAJŁO

E.BANASIK

Wtorek 12.35-13.20 M.PRYPUTNIEWICZ
Środa 11.35-12.20

11.35-12.20

E.STĘPIEŃ

R.KOROLEWICZ

Czwartek 12.35-13.20 M.LIPIEŃ

TYGODNIOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH W ZESPOLE SZKÓŁ W SŁOŃSKU W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

zajęcia dodatkoweVI.2016 str1 zajęcia dodatkoweVI.2016 str2

Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. Przyjaźni Narodów

ul. Lipowa 9

66-436 Słońsk

tel./fax: 957572218

 

PUBLICZNE GIMNAZJUM

ul. Lipowa 9

66-436 Słońsk

tel./fax: 957572218

 

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE  

ul. Lipowa 15

66-436 Słońsk

tel. 957572256

BIP-LOGO

logo_kuratoriumlogo okeBANEREK_STR_ARCH_ZS