TYGODNIOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH W ZESPOLE SZKÓŁ W SŁOŃSKU W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Klasy I-III

lp Rodzaj zajęć Il. Godz. nauczyciel termin
1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1A 1 R. Korolewicz Środa 12.40-13.25
2. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1B 1 M. Piecuch Wtorek 12.40-13.25
3. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.  1C 1 M. Ferendz Poniedziałek 11.30-12.15
4. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.  2A 1 M.Pryputniewicz Wtorek 12.40-13.25
5. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2B 1 K. Jasinowska Poniedziałek 11.30-12.15
6. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2C 1 D. Pokaczajło Piątek 11.30-12.15
7. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3A 1 E. Stępień Środa 12.40-13.25
8. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3B 1 M. Lipień Środa 12.40-13.25

 Zajęcia dodatkowe

lp Rodzaj zajęć Il. Godz. nauczyciel termin
1. Koło teatralno-liturgiczne 1 J. Barańska Czwartek 7.15-8.00
2. Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. VIb 1 M. Piecuch Czwartek 13.30-14.15
3. Zajęcia przygotowujące do egzaminu 1 A. Wysokiński Środa 7.15-8.00
4. Zajęcia wyrównawcze 1 U. Nowogram Poniedziałek 7.10-7.55
5. Zajęcia z j. angielskiego- poprawy, konsultacje 1 O. Kondratyuk poniedziałek 7.15-8.00
6. Zajęcia z j. niemieckiego- poprawy, konsultacje 1 A. Matkowska Środa 7.15-8.00
7. Zajęcia z przyrody kl. IVb 1 B. Lula Wtorek 7.15-8.00
8. Samorząd Szkolny i Samorząd Świetlicy 1 M. Dybka Czwartek 14.20-15.05
9.  Koło plastyczno-dekoratorskie 1 B. Skorupska Czwartek 14.20-15.05
10. Zajęcia przygotowujące do egzaminu z chemii i biologii 1 M. Downa-Zapolska Piątek 7.15-8.00
11. Przygotowanie do konkursu biblijnego 1 K. Chajec Czwartek 13.30-14.15
12. Przygotowanie do egzaminu klas 8- j. niemiecki 1 M. Pieczonka Wtorek 7.15-8.00
13. Koło plastyczne 1 M. Ferendz Środa 12.40-13.25

Koła zainteresowań

lp Rodzaj zajęć Il. Godz. nauczyciel termin
1. Zajęcia sportowe 1 J. Matkowska Środa 13.30-14.15
2. Zajęcia sportowe 1 B. Ilnicka Wtorek 14.20-15.05
3. SKS chłopców siatkówka 6-3G 2 M. Sikora Czwartek 14.20-15.50
4. Koło historyczne 1 M. Wojnarowski Wtorek 7.15-8.00
5. Koło geograficzne 1 G. Buchajczyk Piątek 7.15-8.00
6. Koło muzyczne 1 J. Chajec Środa 14.20-15.05
7. Koło wolontariatu 1 M. Dybka Piątek 14.20-15.05
8. Koło przyrodnicze „Knieja” 1 M. Pieczonka Czwartek 14.20-15.05
9. Koło literackie 1 A. Sokół Czwartek 14.20-15.05
10. Koło młodego matematyka 1 J. Kostrzewska Piątek 7.15-8.00
11. SKS dziewcząt siatkówka klas 6-3G 2 D. Czarny Piątek 14.20-15.50

Zajęcia wyrównawcze klas IV-VI odbywają się co 2 tygodnie

lp Rodzaj zajęć Il. Godz. nauczyciel termin
1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  j.p.  kl. 4a 0,5 M. Buczkowska Poniedziałek 13.30-14.15
2. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  mat. kl. 4a 0,5 U. Nowogram Czwartek 7.10-7.55
3. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  j.p.  kl. 4b 0,5 I. Matkowska Poniedziałek 13.30-14.15
4. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  mat. kl. 4b 0,5 U. Nowogram Czwartek 7.10-7.55
5. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  j.p.  kl. 4c 0,5 I. Matkowska Poniedziałek 13.30-14.15
6. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  mat. kl. 4c 0,5 A. Zajączek-Prałat Środa 13.30-14.15
7. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  j.p.  kl. 5a 0,5 M. Fidziukiewicz Środa 7.15-8.00
8. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  mat. kl. 5a 0,5 A. Zajączek-Prałat Wtorek 7.15-8.00
9. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  j.p.  kl. 5b 0,5 A. Sokół Wtorek 13.30-14.15
10. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  mat. kl. 5b 0,5 J. Kostrzewska Czwartek 13.30-14.15
11. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  j.p.  kl. 5c 0,5 M. Fidziukiewicz Środa 7.15-8.00
12. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  mat. kl. 5c 0,5 A. Zajączek-Prałat Wtorek 7.15-8.00
13. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  j.p.  kl. 6a 0,5 M. Buczkowska Wtorek 13.30-14.15
14. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  mat. kl. 6a 0,5 A. Zajączek-Prałat Środa 13.30-14.15
15. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  j.p.  kl. 6b 0,5 M. Buczkowska Wtorek 13.30-14.15
16. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  mat. kl. 6b 0,5 M. Piecuch Czwartek 13.30-14.15

Zajęcia wyrównawcze klas VII-IIIGimnazjum

lp Rodzaj zajęć Il. Godz. nauczyciel termin
1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  j.p.  kl. 7a 1 I. Matkowska Wtorek 14.20-15.05
2. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  mat. kl. 7a 1 J. Kostrzewska środa 7.15-8.00
3. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  j.p.  kl. 7b 1 I. Matkowska Poniedziałek 14.20-15.05
4. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  mat. kl. 7b 1 M. Piecuch Czwartek 14.20-15.05
5. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  j.p.  kl. 8a 1 I. Matkowska Poniedziałek 14.20-15.05
6. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  j.n  kl. 8ab 1 A. Matkowska Wtorek 7.15-8.00
7. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  j.p.  kl. 8b 1 M. Buczkowska Środa 7.15-8.00
8. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  j.a  kl. 8ab 1 O. Kondratyuk czwartek 7.15-8.00
9. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  j.p.  kl. 3aG 1 M. Fidziukiewicz Poniedziałek 7.15-8.00
10. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  mat. kl. 3aG 1 G. Buchajczyk Środa 7.15-8.00
11. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  j.n  kl. 3abcG 1 M. Pieczonka Piątek 7.15-8.00
12. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  j.a  kl. 3abcG 1 O. Kondartyuk wtorek 7.15-8.00
13. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  j.p.  kl. 3bG 1 A. Sokół Piątek 13.30-14.15
14. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  mat. kl. 3bG 1 M. Piecuch Wtorek 13.30-14.15
15. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  j.p.  kl. 3cG 1 M. Fidziukiewicz Piątek 7.15-8.00
16. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  mat. kl. 3cG 1 G. Buchajczyk Czwartek 7.15-8.00
Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. Przyjaźni Narodów

ul. Lipowa 9

66-436 Słońsk

tel./fax: 957572218

 

PUBLICZNE GIMNAZJUM

ul. Lipowa 9

66-436 Słońsk

tel./fax: 957572218

 

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE  

ul. Lipowa 15

66-436 Słońsk

tel. 957572256

BIP-LOGO

logo_kuratoriumlogo okeBANEREK_STR_ARCH_ZS